Yhteystiedot

Henkilöstö

Pekka Nissinen

(7:00-15:00)

Woikoski-kaasut, yleismyyjä

pekka.nissinen@liukkosenpultti.fi
044-7744 884

Tero Lehti

(7:00-15:00)

Korjaamot, kunta-, koulu- ja laitosasiakkaat, kemikaalit, työvaatteet

tero.lehti@liukkosenpultti.fi
044-754 5905

Niko Liukkonen

(7:00-15:00)

Hyllytyspalvelut, hitsaus, hionta​

niko.liukkonen@liukkosenpultti.fi
0400-770 320

Matti Jauhiainen

(7:00-15:00)

Hitsaus, hionta, metalliteollisuus

matti.jauhiainen@liukkosenpultti.fi
044-7744 887

Joni Tuomola

(7:00-15:00)

Varasto, logistiikka

joni.tuomola@liukkosenpultti.fi
044-7744 882

Aki Sihvonen

(8:00-16:00)

Hallinto, korjaamot, kunta- koulu- ja laitosasiakkaat

aki.sihvonen@liukkosenpultti.fi
050-558 6973

Johan ”Jomppa” Ikonen

(8:00-16:00)

Rakennusteollisuus, rakennusliikkeet, -työmaat ja infra, korkeanpaikantyöskentely ja -suojaus

johan.ikonen@liukkosenpultti.fi
044-754 5906

Jarno ”Jopo” Immonen

(9:00-17:00)

Woikoski-kaasut, yleismyyjä

jarno.immonen@liukkosenpultti.fi
044-7744 886

Risto Vesaaja

(9:00-17:00)

Woikoski-kaasut, rakennusteollisuus

risto.vesaaja@liukkosenpultti.fi
044-7744 885

Arttu Juutinen

(8:00-16:00)

Pneumatiikka

arttu.juutinen@liukkosenpultti.fi
044-751 9404

Jari Liukkonen

(9:00-17:00)

Toimitusjohtaja, ostot, markkinointi, työvaatteet- ja suojaimet

jari.liukkonen@liukkosenpultti.fi
0400-943 511

Hessu Tuijari

(6:00-18:00)

Tarjoukset, sähellys ja mähellys

Yhteystiedot

puh. 03 – 874 080
fax 03 – 874 0840
s-posti: posti@liukkosenpultti.fi

Aukioloajat

Avoinna arkisin 07:00 – 17:00

Osoite

Särmääjänkatu 12,
15520 Lahti (karttalinkki ⇗)

Liukkosen Pultti Oy - sisäänkäynti
Liukkosen Pultti Oy

Laskutustiedot

Y-tunnus: 1865112-7
Verkkolaskutusosoite: 003718651127
Välittäjätunnus: E204503
PDF-laskut: invoice-18651127@kollektor.fi

Pyydä tarjous tai ota yhteyttä

    Nimi (pakollinen)

    Sähköposti (pakollinen)

    Viesti

    Siirry sivun alkuun